THE POLARITY PARTY / Festival Jeden Svet / Bratislava

12. 10. 2019 | 18:00 - 20:30
Nahrávam Udalosti
  • Táto udalosť už skončila.
THE POLARITY PARTY / Festival Jeden Svet / Bratislava


Detaily

Dátum:
12. 10. 2019
Čas:
18:00 - 20:30
Webstránka:
Prihlasovanie: http://bit.ly/PolarityPartyBardejov

THE POLARITY PARTY 

Interaktívne podujatie z dielne Dany Caspersen & the MichaelDouglas Kollektiv

 

MichaelDouglas Kollektiv, Dana Caspersen a Nový Priestor Vás srdečne pozývajú na individuálnu a súčasne kolektívnu diskusiu na tému polarizácia! 

 

12. októbra 2019 / 18.00 hod. / Bratislava

Nová Cvernovka – kultúrny priestor, Račianska 78

Vstup zdarma / Podujatie bude v slovenskom a anglickom jazyku

 

Hostia podujatia THE POLARITY PARTY vstupujú do tvorivej činnosti, pri ktorej sa choreografia kombinuje s riešením konfliktov. Na tomto interaktívnom podujatí nebude žiadne predstavenie, ani žiadni diváci. Naopak jednoduché aktivity ako chodenie, sedenie a rozprávanie budeme využívať ako nástroje na reflexiu a interakciu pri úvahách hostí o tom: Aká je naša úloha pri vytváraní alebo odstraňovaní systémov polarizácie spoločnosti?

The MichaelDouglas Kollektiv, založený v roku 2009 v Kolíne nad Rýnom, je známy svojimi choreografickými postupmi, ktoré sú otvorené kolektívnemu procesu tvorby a medzidisciplinárnemu mysleniu.

Dana Caspersen je uznávaná expertka na riešenie konfliktov. Ako profesionálna tanečníčka a choreografka dlhodobo pôsobí na domácej aj zahraničnej scéne.

Nový Priestor vznikol ako komunitný priestor pre vzdelávanie, výskum a tvorbu v tanci a fyzickom divadle v roku 2012 v Bratislave. Od roku 2017 sa Nový Priestor profiluje na vytváranie a hosťovanie medziodborových projektov s presahom tanca ,menšie komunitné projekty a tvorbu Kataríny Brestovanskej. 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na Podporu Umenia.

Trailer

Registrácia:  http://bit.ly/PolarityPartyBA