S vašimi 2% nám môžete výdatne pomôcť

S vašimi 2% nám môžete výdatne pomôcť

S vašimi 2% nám môžete výdatne pomôcť 150 150 Nový priestor
Blíži sa čas podávania daňového priznania, a my by sme Vás radi oslovili aby ste nám preukázali dôveru prostredníctvom darovania 2%.

Už asi viete, kto sme?

Náš Nový Priestor je nezávislá platforma pre prelínanie vzdelávania, výskumu a tvorby v novom tanci a fyzickom divadle.

Od roku 2011 máme za sebou široké spektrum aktivít, týždenné a víkendové workshopy, výskumy, pravidelné hodiny predstavenia.

Víziou Nového Priestoru je mať vlastný priestor, v ktorom budeme môcť tvorivo pracovať, nachádzať svoje inšpirácie, nové skúsenosti pre svoju profesionálnu prácu. Priestor, v ktorom sa aktívne tvorí, a kde umelci majú možnosť vo svojom vzdelávaní či výskume zájsť dostatočne ďaleko, aby kvalita našej práce bola hodnotná a skutočná – „živá“. Nový Priestor je svojimi aktivitami otvorený aj verejnosti.

Každým uskutočneným seminárom, pravidelnými hodinami, výskumom, predstavením či filmom sa posúvame vpred a VY NÁM V TOM MÔŽETE POMÔCŤ DAROVANÍM VAŠICH 2%

Prečo darovať 2 %?

Je to suma z Vašej dane, o ktorej môžete sami rozhodnúť, na čo bude použitá. Aspoň takýmto spôsobom máte možnosť rozhodovať o prerozdelní financií, ktoré odovzdávate do štátnej kasy. Pokiaľ sami nerozhodnete, táto suma prepadne štátu na účely o ktorých nemusíte vedieť ani s nimi súhlasiť.

My vaše 2% potrebujeme 🙂 a zužitkujeme ich na projekty, ktoré pripravujeme pre vás v tomto roku.

Genuine Transformer

Káli – suspended reality

Umelecký výskum védskych recitálov India/Tamil Nadu/ Pondicherry

Umelecký výskum Evolúcia v pohybe

Zároveň Vás uisťujeme, že budete jasne informovaní o tom,ako vaše dary využívame prostredníctvom našej webovej stránky.

Pokiaľ Vám niečo nie je jasné, prípadne máte otázky k vyplnenie tlačiva, píšte nám, na Vaše podnety radi odpovieme. Budeme radi, ak nám dáte písomne vedieť, keď nás podporíte na info@novypriestor.com

Pokiaľ by ste nás chceli podporiť finančne inak ako darovaním 2%, máte tak možnosť urobiť na našej webovej stránke v sekcii ´´Podpore nás´´.

https://novypriestor.com/index.php/sk/podporte-nas

Pre zjednodušenie podania priznania Vám poskytujeme aplikáciu pre spracovanie daňového priznania (DP) fyzických osôb (FO typ:A / FO typ:B) na URL linku uvedenom nižšie.

Názov organizácie: Občianske združenie Nový Priestor – Medzinárodné centrum pre vzdelávanie, výskum a tvorbu nového tanca a fyzického divadla

URL link: http://www.onlinepriznanie.sk/aplikace.php?did=7826

 
Ďakujeme!